سپیده و سبزه به تدبیر یگانه بی همتا و محبت مهر آسمان ، دوباره لباس نو بر پیکر طبیعت می نشاند و عطر رویش ریاحین و شکوفه ها، طراوات را میهمان عالم می نماید که آری! بهاران، میزبان گردش ایام است.

 

پیام رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات به مناسبت سال “رونق تولید” منتشر شد در متن این پیام آمده است:

بسم الله النور

سپیده و سبزه به تدبیر یگانه بی همتا و محبت مهر آسمان ، دوباره لباس نو بر پیکر طبیعت می نشاند و عطر رویش ریاحین و شکوفه ها، طراوات را میهمان عالم می نماید که آری! بهاران میزبان گردش ایام است.
بهارآفرین را شاکریم که در سال حمایت از کالای ایرانی، با همت و همیاری دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت در ارائه خدمت به زائران بقاع شریف ، به قدر وسع کوشیدیم و بر تجلی هنر و صنعت بدیع اسلامی در آن اماکن مقدس افزودیم. به مرحمت هم او بود که بر صحیفه مرمت، بازسازی و توسعه اعتاب مقدسه برگ دیگری نگاشته شد و امید که مقبول افتد.
خرسند از تقارن نوبهار زیبا با میلاد حضرت امیرمومنان، علی ابن ابی طالب(ع) و ایام البیض ماه رجب، سالی مملو از پیروزیهای درخشان در ساحات مختلف زندگی همراه با تندرستی و بهروزی برای همگان خواهانم .همچنین چشم انتظارِ فرجِ مولایِ نور و روشنی در سال مزین به نام رونق تولید بوده، جهد و اهتمام یکایک مان را در راستای به حقیقت پیوستن این امر و منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی، خواستارم.

 

حسن پلارک
رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد