ستاد گمشدگان وابسته به آستان علوی از اجرای بیش از ۶۰ هزار تماس تلفنی و بی سیم رایگان جهت خدمت رسانی به زائران در ایام راهپیمایی اربعین خبر داد.

واحد اطلاع رسانی آستان علوی: ستاد گمشدگان وابسته به بخش امور حراست آستان علوی طی ایام راهپیمایی میلیونی اربعین بیش از ۶۰ هزار تماس تلفنی و بی سیم رایگان جهت خدمت رسانی به زائران گمشده انجام داده است.

حسن الحسنی مسئول ستاد گمشدگان آستان علوی با اعلام این خبر افزود: طرح ویژه خدمت رسانی به زائران گمشده همزمان با آغاز ماه صفر شروع شد و طی ایام راهپیمایی اربعین (۱۶۶۸۹) تماس تلفنی داخلی و ۳۹۰ دستگاه بی سیم برای خدمت رسانی به زائران عرب زبان اختصاص داده شد و بیش از ۴۶۰۰۰ هزار پیام بی سیم به زبانهای مختلف غیر از عربی جهت رهگیری زائران گمشده طی این ایام انجام شده است.

الحسنی افزود: علاوه بر اجرای تماسهای تلفنی و بی سیم جهت کمک کردن به زائران گمشده ایستگاه ویژه ای برای کودکان گمشده اختصاص دادیم و در آن وسایل سرگرمی واسباب بازی برای خردسالان تدارک دیدیم تا هنگام رسیدن والدین از ناراحتی و دلهره آنان کاسته شود و پس از رسیدن والدین کارتهای شناسایی ویژه ای به صورت رایگان به کودک و والدینش اهدا می شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد