در آستانه فرا رسیدن راهپیمایی ملیونی اربعین حسینی به سوی کربلا شهرداری مشهد مقدس و ستاد بازسازی عتبات عالیات در زمینه خدمات شهری با آستان قدس علوی همکاری خواهند کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات نجف اشرف به نقل از آستان مقدس علوی : هیئتی از شهرداری مشهد مقدس و ستاد بازسازی عتبات عالیات به زیارت بارگاه مطهر علوی مشرف شدند و با اعضای شورای آستان دیدار وگفتگو کردند.

طی جلسه ی مشترکی که بین اعضای شورای آستان و مسئولین شهرداری مشهد و ستاد بازسازی عتبات عالیات برگزار شد راهکارهای همکاری مشترک در زمینه خدمات شهری وخدمت رسانی به زائران عتبات طی ایام راهپیمایی ملیونی اربعین مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

احمد الطالقانی از اعضای شورای آستان علوی در این رابطه به واحد اطلاع رسانی آستان گفت: طی جلسه مشترکی که با نمایندگان شهرداری مشهد و ستاد بازسازی عتبات عالیات  داشتیم راهکارهای همکاری مشترک در زمینه خدمات شهری و خدمت رسانی به زائران عتبات طی ایام اربعین را بررسی کردیم.

الطالقانی افزود: مسئول امور مالی شهرداری مشهد آقای دکتر محمد ثنائی در این جلسه حضور داشت و بابت فراهم کردن ۱۰۰ دستگاه اتوبوس جهت حمل ونقل زائران ایرانی از زائرسرای آستان علوی به نقاط مرزی اعلام آمادگی کرد و علاوه بر آن جهت حضور ۶۵۰ تن از خادمان و پاکبانان افتخاری و ۲۰ دستگاه خودرو حمل زباله و خدمت رسانی در خیابانهای اطراف حرم مطهر طی ایام اربعین به توافق رسیدیم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد