جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات نجف اشرف از برنامه‌ریزی و تدارک امکانات برای پذیرایی از زائرین اربعین حسینی در این شهر مقدس خبر داد

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات، آقای احمدی افزود: استان‌های معین و  متولی خدمات رسانی به زائران اربعین در شهر نجف اشرف آمادگی کامل خود را برای مشارکت در برپایی هرچه باشکوه‌تر این مراسم اعلام کرده و در حال فراهم ساختن مقدمات هستند.

آقای احمدی با اشاره به اجرای طرح شناسنامه‌دار کردن مواکب و صدور پروانه موکب‌داری گفت: بر اساس توافق اولیه حدود ۲۰ استان  با همت ستاد بازسازی عتبات عالیات نجف اشرف با رویکرد جدید و در قالب ستادهای مردمی ساماندهی شده و از زائران اربعین در این شهر پذیرائی خواهند کرد.

وی افزود: ستاد بازسازی عتبات عالیات نجف اشرف در ۵۵ نقطه  پذیرایی زائرین در شهر نجف اشرف می باشد.

 جانشین محترم ستاد بازسازی عتبات عالیات نجف اشرف تصریح کرد: امیدواریم با برنامه ریزی های صورت گرفته  برای پذیرایی از زوار اربعین حسینی بتوانیم به نحو احسن این کنگره عظیم جهان تشییع را برپا کنیم و پذیرای خیل عظیم زائرین حرم مطهر علوی و حسینی  باشیم.

وی با بیان اینکه میزبان اصلی زائران اربعین مردم عزیز و دولت عراق است خاطرنشان کرد: تمامی این اقدامات با پشتوانه کمک‌های مردمی و نذورات خیرین صورت می‌گیرد و ستاد بازسازی عتبات عالیات تنها به عنوان نماینده مردم و متولی جمع‌آوری کمک‌های مردمی در اربعین نقش آفرینی می‌کند.

 وی از همه علاقه مندان به مشارکت در فیض پذیرائی از زائران اربعین خواست تا با توجه به واگذاری مسئولت کمیته مشارکت‌های مردمسی، اسکان و تغذیه اربعین به ستاد بازسازی عتبات، در زمینه پرداخت وجوهات و نذورات به اشخاص دقت کنند تا خدای ناکرده سوء استفاده‌ای در این بخش صورت نگیرد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد