رئیس محترم ستاد بازسازی عتبات عالیات با اشاره به نقش رهبری پیامبرگونه امام راحل گفت: عزت، اقتدار و استقلال سه دستاورد شاخص انقلاب اسلامی است

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات نجف اشرف ، مهندس پلارک که به مناسبت ایام الله دهه فجر در جمع کارکنان ستاد بازسازی عتبات صحبت می‌کرد، افزود: این انقلاب برگرفته از آموزه‌های دینی و نهضت عاشورایی است که با مجاهدت خالصانه امام راحل و پیروان ایشان به پیروزی رسید.

وی با اشاره به مجاهدتهای انقلابیون افزود: با توجه به ساختار امنیتی و اطلاعاتی رژیم پهلوی و حمایت‌های استکبار جهانی، آن روزها کسی تصور نمی کرد امام بتواند رژیم را ساقط کند.

مهندس پلارک تصریح کرد: با پیروزی انقلاب فتنه‌گران شروع به ایجاد اغتشاش کردند و برخی احزاب و گروه‌ها به دنبال سهم‌خواهی از انقلاب بودند که بازهم با مدیت امام، فتنه دشمنان شکست خورد.

وی با اشاره به حوادث مختلف و آزمون های بزرگ پس از پیروزی انقلاب گفت: پس از امام راحل، نایب بر حق ایشان حضرت امام خامنه‌ای نیز با وجود انبوه دشمنی‌ها، انقلاب را در همان مسیری که امام راحل ترسیم کرده بودند، به سمت اهداف الهی هدایت می‌کنند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد